Asystent / Asystentka Oddziału

Expander. Kredyty to nasza bajka

Jesteśmy liderem w dostarczaniu najlepszych rozwiązań finansowych w Polsce: kredytów hipotecznych, gotówkowych, firmowych, nieruchomości i usług finansowania przedsiębiorstw. Jesteśmy wiodącą firmą na rynku pośrednictwa finansowego, wyróżniającą się innowacyjnym podejściem do klienta oraz jakością świadczonych usług. Nasza firma to przede wszystkim zespół wszechstronnych ekspertów, wspierających swoich klientów na każdym etapie ich życia.

Firmę Expander tworzą ludzie, którzy lubią swoją pracę. Spełniamy marzenia klientów i robimy to dobrze.
Miejsce pracy: Poznań
Na co dzień w pracy:
  • Wspierasz bieżące funkcjonowanie i organizację oddziału
  • Realizujesz wszelkie czynności administracyjne i koordynujesz przygotowanie i obieg dokumentacji
  • Wspierasz pracę Ekspertów Finansowych i Nieruchomościowych
  • Obsługujesz korespondencję przychodzącą i wychodzącą (odbiór, weryfikacja, wysyłka, prowadzenie zestawień)
  • Zarządzasz ruchem Klientów w oddziale
  • Realizujesz inne zadania zlecone przez przełożonego
Zapraszamy do współpracy, jeśli:
  • Podchodzisz do pracy z motywacją i zaangażowaniem
  • Chętnie rozwijasz swoje kompetencje merytoryczne
  • Cechuje Cię samodzielność, systematyczność i dokładność
  • Masz wykształcenie minimum średnie
  • Jesteś w pełni dyspozycyjna/y
Co dajemy od siebie:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet szkoleń przygotowujący do rozpoczęcia współpracy
  • Prosty i przejrzysty CRM, umożliwiający sprawne zarządzanie zadaniami
  • Wsparcie ze strony dedykowanych departamentów w Centrali firmy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Służbowy laptop i telefon
  • Biuro w atrakcyjnej lokalizacji
  • Platforma kafeteryjna

Aktywny od: dzisiaj

Executive Assistant

Pracodawca: Aon

ZOBACZ WIĘCEJ

małopolskie / Kraków

The main responsibility of Executive Assistant will be providing administrative support to Business Leaders across locations and Solution Lines. Our office is located in Cracow and we offer a 50/50 hybrid working model. What the day will look live Acting as a point of...

Aktywny od: dzisiaj

Staż - technik administracji

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

ZOBACZ WIĘCEJ

opolskie / Opole

pon- pt 7.30-15.30 Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: umiejętność pracy pod presją czasu, sporządzanie i przygotowywanie dokumentacji, znajomość obsługi komputera i programu MS WORD, znajomość obsługi urządzeń...

Aktywny od: dzisiaj

Technik prac biurowych (staż)

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

ZOBACZ WIĘCEJ

kujawsko-pomorskie / Grudziądz

zgodny Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: staż FEdKP (I) - BeataWymagana biegła obsługa komputera.