Administrator / Administratorka Budowy

Rekrutacja dla firmy wykonawczej z branży OZE na stanowisko:

Miejsce pracy: Nysa
Obowiązki:
  • Zarządzanie dokumentacją przedsiębiorstwa (archiwizowanie dokumentów, prowadzenie rejestrów, nadzór nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą)
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów w firmie, jak i na budowie
  • Prowadzenie rejestrów budowy (korespondencja, protokołowanie zmian, nadzór nad dokumentacją projektową)
  • Redagowanie dokumentów (pism, protokołów, zestawień, sprawozdań)
  • Opracowywanie i ewidencjonowanie protokołów odbioru, kontraktów etc.
  • Bezpośrednia współpraca z zespołami
  • Kompleksowa obsługa biura budowy (w tym zamawianie materiałów biurowych, BHP, spożywczych, dbanie o pozytywny wizerunek firmy, reprezentowanie biura, przyjmowanie klientów oraz gości)
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • wyższe wykształcenie techniczne lub w trakcie nauki
  • znajomość pakietu MS Office w stopniu bardzo dobrym (w szczególności Excel)
  • znajomość programu SAP - mile widziane
Oferujemy:
  • praca przy ciekawym projekcie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (pół roku)
  • możliwość przedłużenia współpracy i rozwoju w firmie
  • pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • szeroki pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)