Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Prałkowce
Numer: StPr/24/0486
OBOWIĄZKI:
zgodnie z programem stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Bardzo dobra znajomość obsługi komputera


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Przemyśl


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu

Najnowsze oferty

Aktywny od: wczoraj

Sekretarka / Asystentka biura z prawem jazdy

Pracodawca: NORMA

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

wykonywanie zadań powierzonych prawo jazdy załatwianie spraw w urzędach asystowanie przy spotkaniach dowożenie dokumentów do firm obsługa ogłoszeń oraz strony internetowej kontakt z Biurem Rachunkowym kontrola sprawnego funkcjonowania biura obsługa spotkań...

Aktywny od: wczoraj

Pracownik biurowy

Pracodawca: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

ZOBACZ WIĘCEJ

świętokrzyskie / Kielce

wg. wniosku Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), administracyjne Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły Wymagania inne: Wykształcenie średnie lub wyższe. Obsługa pakietu MS OFFICE, obsługa urządzeń.

Aktywny od: wczoraj

Pracownik biurowy

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu

ZOBACZ WIĘCEJ

podkarpackie / Wiązownica

wykonywanie doraźnych poleceń przełożonego, które dotyczą pracy, odbieranie rozmów telefonicznych, obsługa korespondencji, przyjmowanie i obsługa interesantów, porządkowanie i archiwizowanie dokumentacji urzędowej, obsługa urządzeń biurowych Wymagania inne: