Technik administracji

Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie
Miejsce pracy: Krotoszyn
Numer: StPr/24/0305
OBOWIĄZKI:
-Zapoznanie z zakresem działalności Związku Międzygminnego EKO SIÓDEMKA, w szczególności zapoznanie się ze specyfikacją działania Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych oraz zasadami gospodarowania odpadami komunalnymi obowiązującymi na terenie Związku;-Zapoznanie z regulaminem PSZOK-u;-Obsługa klientów PSZOK-u;-Prowadzenie niezbędnej dokumentacji dot. przyjmowania odpadów;-Współpraca z klientami: udzielanie informacji; wskazywanie pojemników;-Bieżąca obsługa wagi zgodnie z obowiązującymi przepisami;-Rozliczanie, weryfikacja, wypełnianie oraz przekazywanie odpowiednich dokumentów związanych z ilością i rodzajem odpadów PSZOK, obsługa programu komputerowego w powyższym zakresie;-Porządkowanie i archiwizacja dokumentacji;czas pracy: 07:30-15:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Krotoszyn

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie