Specjalista ds. Administracyjnych TW

Misją LOTAMS jest oferowanie usług najwyższej jakości poprzez wykonywanie przeglądów technicznych zgodnie z najwyższymi standardami, by zapewnić niezawodność operacji lotniczych i bezpieczeństwo pasażerom.

Nr ref.: TW/04/2024
Wymagania:
  • Podstawowa znajomość rozliczania czasu pracy oraz prawa pracy
  • Znajomość języka angielskiego min B1/B2
  • Zdolności organizacyjne
  • Dokładność, obowiązkowość
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność przygotowywania/sporządzania raportów i analiz
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
Mile widziane:
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność posługiwania się Excel, Word, PowerPoint, AMOS
Zadania:
  • Przygotowywanie raportów, analiz i prezentacji
  • Rozliczanie i kontrola czasu pracy Kontraktorów
  • Zastępstwo w spotkaniach produkcyjnych i innych
  • Zarządzanie projektami
  • Współpraca z innymi działami LOTAMS
Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.

Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest LOT AIRCRAFT MAINTENANCE SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Warszawie, przy ul. Komitetu Obrony Robotników 45C, 02-146 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000352848, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy KRK, posiadającą kapitał zakładowy w wysokości 225 470 099,40 zł, NIP: 522-294-67-95, REGON: 142321116 moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym i CV w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji.

Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie.