Pracownik obsługi biurowej

Powiatowy Urząd Pracy we Wschowie
Miejsce pracy: Wschowa
Numer: StPr/24/0045
OBOWIĄZKI:
zgodnie z programem stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Wschowa

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wschowie

Aktywny od: dzisiaj

Asystent Dyrektora Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej

Pracodawca: Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa, Żoliborz

Współudział w planowaniu i przygotowywaniu pracy Dyrektora Instytutu oraz koordynowanie spraw bieżących; Prowadzenie korespondencji Dyrektora Instytutu oraz obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej zgodnie z dekretacją Dyrektora; Obsługa telefonu, faxu...

Aktywny od: dzisiaj

Asystentka / Asystent Działu Fakturowania

Pracodawca: Synevo Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

łódzkie / Łódź

Opis stanowiska: Codzienna weryfikacja komunikatów znajdujących się na portalach NFZ i SZOI; Składanie ofert na programy profilaktyczne do NFZ SZOI; Sporządzanie wniosków dotyczących aneksowania umów zawartych z NFZ; Zakładania kont klientów w systemie...

mazowieckie / Sawice-Wieś, ul. Ogrodowa 20, koło Sokołowa-Podlaskiego

Zakres obowiązków skanowanie dokumentów i wprowadzanie ich do sytemu komputerowego; niszczenie zdigitalizowanych dokumentów. Wymagania bardzo dobrą znajomość obsługi komputera; wysoki poziom umiejętności interpersonalnych; sumienność, komunikatywność,...