Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu
Miejsce pracy: Sandomierz
Numer: StPr/24/0287
OBOWIĄZKI:
- sporządzanie protokołu dokumentów do likwidacji- archiwizacja dokumentów z zakresu rejestracji pojazdów i praw jazdy- obsługa interesantów w zakresie praw jazdy
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

oferta stażu przeznaczona dla osób spełniających kryteria projektu EFS+ długotrwale bezrobotne (szczegóły u doradcy klienta)Staż na 6 m-cyBrak gwarancji zatrudnienia po odbytym stażu

Miejsce pracy:

Sandomierz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu