Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu
Miejsce pracy: Wierzbna
Numer: StPr/24/0454
OBOWIĄZKI:
zgodnie z programem stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Wierzbna

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu

Aktywny od: dzisiaj

Asystent Dyrektora

Pracodawca: NADZEYA KHAROSHKA NDIAX

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

Wyszukiwanie informacji na żądanie i prezentowanie ich w uporządkowanej formie Wykonywanie połączeń telefonicznych i wysyłanie listów biznesowych Organizacja spotkań biznesowych, wydarzeń Wykonywanie osobistych zleceń (organizacja podróży, umawianie wizyt u...

Specjalista / Specjalistka ds. umów i przetargów / Pracownik administracyjny

Pracodawca: PUH El Professional Mariusz Maszota

ZOBACZ WIĘCEJ

pomorskie / Gdynia

Twój zakres obowiązków Przygotowywanie dokumentacji przetargowej pod kątem zgodności z wymogami ustawy PZP Koordynowanie procesu składania ofert, monitorowanie ich terminów, składanie wyjaśnień, wymiana korespondencji, współpraca z działem prawnym Weryfikacja...

Aktywny od: dzisiaj

Asystent rzeczoznawcy mienia ruchomego

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Koninie

ZOBACZ WIĘCEJ

wielkopolskie / Stare Miasto

Nauka:- tworzenia analiz i wykresów z zakresu rynku ruchomości,- zapoznawania się z programami do obróbki zdjęć,-obsługi urządzeń do pomiaru powierzchni oraz urządzeń,- tworzenia baz danych,- zaznajomienia z niezbędnymi wnioskami przy procesie wyceny. Wymagania...