Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Aleksandrów Kujawski
Numer: StPr/24/0261
OBOWIĄZKI:
Obsługa biura - redagowanie pism biurowych, obsługa programów biurowych, utrzymywanie czystości i porządku w biurze, nauka projektowania mebli.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Aleksandrów Kujawski


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Specjalista / Specjalistka w Dziale Domów Studenckich

Pracodawca: Politechnika Wrocławska

ZOBACZ WIĘCEJ

dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska: ​ Osoba zatrudniona na tym stanowisku b ę dzie odpowiedzialna za wsparcie kierownika w nadzorowaniu właściwego funkcjonowania domu studenckiego . Zakres obowiązków: udział w zakwaterowaniu oraz wykwaterowaniu studentów, obsługa programu USOS,...

Aktywny od: dzisiaj

Asystent ds. wdrażania projektów 

Pracodawca: MPM agd S.A.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Milanówek

ścisła współpraca z Product Managerami w zakresie wprowadzania produktów na rynek, pilnowanie statusów projektów (praca na deadlinach), koordynowanie prac pomiędzy dostawcami zagranicznymi, agencjami marketingowymi oraz międzynarodowymi jednostkami certyfikującymi,...

Aktywny od: dzisiaj

Sekretarka

Pracodawca: FRAC DETAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ZOBACZ WIĘCEJ

podkarpackie / Rzeszów

koordynacja i kompleksowa obsługa prac sekretariatu, zapewnienie sprawnego przepływu informacji pomiędzy poszczególnymi działami w firmie, odbiór i wysyłka firmowej poczty oraz rejestracja korespondencji, zamawianie przesyłek kurierskich, odbieranie telefonów,...