Operator wprowadzania danych

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2487
OBOWIĄZKI:
wprowadzanie danych do systemów komputerowych. Umowa zlecenie, wymiar czasu pracy 40 h/tydzień
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: filipiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: analityczne myślenie, sprawność fiz.
Uprawnienia: biegła obsługa komputera i oprogramowania MS Office
Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 4 480 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie