Asystent nauczyciela

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/24/0692
OBOWIĄZKI:
wspieranie nauczycieli w codziennych obowiązkach; dbanie o czystość sali; towarzyszenie dzieciom w procesie edukacyjnym, dbanie o potrzeby dzieci *praca w systemie 1-zmianowym 08:00-16:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: dobra organizacja pracy

Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe, dobra organizacja pracy, otwartość na kontakt z dziećmi, mile widziana znajomość języków obcych

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach