Asystent / Asystentka ds. Relacji z Podwykonawcami

Lokalizacja: Warszawa

Twoje zadania:
  • Weryfikacja zakresów w placówkach podwykonawczych + sporządzanie aneksów do umowy.
  • Weryfikacja poprawności rozliczeń placówek partnerskich.
  • Bieżąca współpraca z placówkami w kwestiach obsługowych.
  • Współpraca z innym działami w firmie.
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie średnie.
  • Doświadczenie w obsłudze klienta.
  • Umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych.
  • Sumienność, dokładność, otwartość, komunikatywność, asertywność.
Poczuj komfort pracy z nami
  • Opieka Medyczna
  • Ubezpieczenie szpitalne
  • Karta sportowa
  • Program wellbeingowy
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Profesjonalne szkolenia
  • Parking
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kursy języka angielskiego
  • Program Poleceń