Referent ds. Rozliczeń

Dołącz do zespołu Firmy ROLDROB S.A. w Tomaszowie Mazowieckim

Obecnie szukamy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • Atrakcyjny system płacowo-premiowy,
  • Bogaty pakiet benefitów (nieoprocentowane pożyczki, opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie, karty Multisport, dopłaty urlopowe, wczasy pod gruszą, itp.).
Zakres Obowiązków:
  • Rejestracja czasu pracy pracowników,
  • Rozliczanie produkcji,
  • Sporządzanie sprawozdań i meldunków z produkcji drobiarskiej,
  • Kontrolowanie i egzekwowanie dokumentacji źródłowej od działów współpracujących,
  • Kompletowanie i przechowywanie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe,
  • Gotowość do podjęcia pracy dwuzmianowej,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość obsługi komputera.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przez mnie dokumentach przez ”Roldorb” S.A. z siedzibą w Tomaszowie Mazowieckim ul. Warszawska 168/172, w celu realizacji procesu rekrutacji.” Administratorem Danych Osobowych jest Roldrob S.A. z siedzibą w Tomaszowie Maz. ul. Warszawska 168/172. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania, a także prawo ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych i prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli dane są przetwarzane niezgodnie z wymogami prawnymi oraz prawo odwołania zgody na przetwarzanie danych i żądania ich usunięcia w każdej chwili.