Pracownik administracyjny z komunikatywną znajomością j. uzbeckiego

Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie
Miejsce pracy: Krotoszyn
Numer: StPr/22/0531
OBOWIĄZKI:
Wymagania: wykształcenie i doświadczenie bez znaczenia, znajomość j. uzbeckiego w stopniu komunikatywnym w mowie i w piśmieZakres obowiązków: pomoc spedytorowi w organizacji pracy i prowadzeniu kierowców z Uzbekistanu, pomoc w komunikacji innych działów firmy z kierowcami z Uzbekistanu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: uzbecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Miejsce pracy:

Krotoszyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie