Sprzedawca - Fakturzysta

Eurocash Serwis (Grupa Eurocash) lider sprzedaży produktów impulsowych oraz wyrobów tytoniowych, poszukuje kandydatów na poniższe stanowisko:

Miejsce pracy: Kołobrzeg

Na tym stanowisku zapewniamy:
  • umowę o pracę na 1/2 etatu
  • praca zmianowa w godzinach 6-18
  • możliwość rozwoju oraz awansu
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • przyjazną atmosferę
  • rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych w tym:
    • karta sportowa
    • opieka medyczna Medicover
    • paczki świąteczne
    • karty przedpłacone
    • stypendia dla dzieci
    • pikniki rodzinne
Zakres obowiązków:
  • bieżąca obsługa klientów
  • realizacja zleceń sprzedaży
  • prowadzenie oraz archiwizacja dokumentacji sprzedażowej i magazynowej
  • obsługa kasy fiskalnej
Wymagania:
  • sprawna obsługa komputera (MS Office)
  • dobra organizacja pracy własnej
  • wykształcenie min. zawodowe
  • komunikatywność
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Eurocash S.A. z siedzibą w Komornikach (62-052) przy ul. Wiśniowej 11. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, a w razie wyrażenia w tym zakresie zgody, także dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych.
Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Pani/Panu prawach, dostępne na stronie www.kariera.eurocash.pl