Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/22/0049
OBOWIĄZKI:
wykonywanie prac biurowych, archiwizacja, rejestrowanie danych, wysyłka korespondencji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Obsługa komputera


Wymagania inne:

umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

Miejsce pracy:

Sosnowiec


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Płatna Praktyka - Asystentka / Asystent ds. Szkoleń

Pracodawca: Nowy Styl

ZOBACZ WIĘCEJ

małopolskie / Kraków

Twój zakres obowiązków: administracyjna obsługa procesów szkoleniowych (prowadzenie zapisów; przygotowanie materiałów szkoleniowych; kontakt z uczestnikami) opracowywanie raportów szkoleniowych prowadzenie statystyk i dokumentacji obsługa wewnętrznej platformy...

Aktywny od: dzisiaj

Specjalistka / Specjalista ds. biurowych

Pracodawca: NES Global Talent

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

Zakres obowiązków: Dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentacji w biurze. Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą. Zarządzanie procesem dostaw artykułów biurowych i spożywczych. Obsługa spotkań w biurze. Weryfikacja poprawności faktur pod...

Aktywny od: dzisiaj

Video Content Analyst with Arabic

Pracodawca: COGNIZANT TECHNOLOGY SOLUTIONS POLAND SP Z O O

ZOBACZ WIĘCEJ

małopolskie / Kraków

Shifts: 24/7 At Cognizant, we are dedicated to helping the worlds leading companies build stronger businesses — helping them go from doing digital to being digital. In Poland, our offices are located in Gdansk, Wroclaw and Kraków. With the capacity to support various...