Pracownik administracyjny

Ogłoszenie numer: 7248927, z dnia 2022-07-28

SINOHYDRO to sieć powiązanych ze sobą firm oferujących wachlarz usług i kompleksowych rozwiązań inżynieryjnych, poczynając od projektowania poprzez budowę oraz dobór i montaż wyposażenia elektrycznego i mechanicznego. SINOHYDRO koncentruje się na rozwoju wielu obszarów działalności, które są uzupełniające wobec siebie.

Miejsce pracy: Nowa Sól

Opis stanowiska

  • Obsługa administracyjna biura
  • Przyjmowanie i wysyłanie korespondencji
  • Obsługa sal konferencyjnych
  • Kordynacja przepływu fv na firmie
  • Zamawianie materiałów biurowych, środków czystości
  • Kserowanie, skanowanie archchiwizacja dokumentów
  • Przygotowywanie zestawień, raportów
  • Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

  • Wykształcenie administracyjne,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Obsługa komputera, znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Dokładność i sumienność
  • Prawo jazdy Kat B

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź inną formę zatrudnienia, w zależności od preferencji pracownika
  • Narzędzie pracy: laptop, dostęp do samochodów służbowych
  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Przyjazną i pozytywną atmosferę w międzynarodowym zespole
  • Wysoką kulturę organizacyjną