Pracownik Recepcji

Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów

Dussmann Polska Sp. z o.o.  zatrudni na stanowisko

Pracownik  Recepcji

Miejsce pracy: Warszawa Mokotów

Zachęcamy do aplikowania studentów/studentki

Oferujemy:
  • Długotrwałe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wyposażenie we wszelkie narzędzia niezbędne do pracy
  • Dodatki, dobrą atmosferę, wsparcie i szacunek
  • Benefity pozapłacowe (szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie i inne),
Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Chęć do podjęcia pracy na stałe
  • Dyspozycyjność praca w systemie 12h i 9h,
  • Niekaralność,
  • Mile widziany status studenta,
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikacyjnym
Zadania:
  • Prowadzenie ewidencji gości
  • Wydawanie kart i kluczy
  • Obsługa klientów
  • Kontakt z najemcami

Aktywny od: dzisiaj

Recepcjonista / Recepcjonistka

Pracodawca: Medicover sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

śląskie / Katowice, ul. Św. Jacka 14

Dołącz do nas, jeśli dobrze radzisz sobie ze stresem, a problem jest dla Ciebie wyzwaniem, jesteś samodzielna/y w działaniu i posiadasz umiejętność podejmowania szybkich decyzji pod wpływem presji czasu, wyróżniasz się inicjatywą i odpowiedzialnością, znasz...

Aktywny od: dzisiaj

Asystent / Asystentka Zespołu

Pracodawca: ZENTRALE TECHNIK Polska

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Pruszków, ul. Parzniewska 10

Zadania obsługa sekretariatu, dbania o prawidłowy obieg dokumentów biura zamawianie materiałów biurowych i innych, niezbędnych dla funkcjonowania biura wsparcie działu HR (badania lekarskie, szkolenia BHP etc.) zakładanie projektów w programie koncernowym wsparcie i...

Aktywny od: dzisiaj

Pracownik Biurowy

Pracodawca: WALTER KOMPRESSORTECHNIK POLSKA Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

łódzkie / Łódź, Teofilów

Zakres zadań: Kompletowanie i archiwizacja niezbędnych dokumentów Kontakt telefoniczny i mailowy z klientami firmy Obsługa umów,ofert, realizacja zamówień i wysyłek Wystawianie zleceń i faktur Współpraca z pozostałymi działami firmy Koordynacja pracy...