Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Kole
Miejsce pracy: Babiak
Numer: StPr/22/0411
OBOWIĄZKI:

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Babiak

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kole

Najnowsze oferty

Aktywny od: wczoraj

Specjalista / Specjalistka ds. operacji dokumentowych

Pracodawca: mBank S.A.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

Jesteśmy 6 osobowym zgranym zespołem osób, które wspierają klientów w składaniu zleceń orz opiniowaniu wzorów akredytyw dokumentowych importowych i eksportowych. Doradzamy klientom i jesteśmy ich partnerami. Na co dzień pracujemy z dokumentami ale równie ważny...

ZOBACZ WIĘCEJ

łódzkie / Łódź

Technik prac biurowych

Pracodawca: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

ZOBACZ WIĘCEJ

świętokrzyskie / Kielce

w/g potrzeb Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne Wymagania inne: Wykształcenie średnie lub wyższe. Zakres czynności; obsługa organizacyjna i administracyjna kancelarii.Oferta pracy skierowana jest do osób do 30 roku życia z...