Rejestratorka medyczna

Troszczymy się o słuch już od ponad 30 lat – do niedawna jako ACS Słuchmed,
obecnie jako część międzynarodowej grupy Audika

Oferujemy pracę na stanowisku

Miejsce pracy: Wrocław
Twoje obowiązki:
  • osobista i telefoniczna obsługa Pacjenta
  • umawianie terminów świadczeń medycznych
  • udzielanie informacji o świadczonych usługach
  • udział w akcjach promocyjnych
  • prowadzenie dokumentacji medycznej i sprzedażowej
Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie min. średnie lub policealne (rejestratorka medyczna)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku m.in. 1 rok
  • sprawna obsługa komputera
  • wysoka komunikatywność
  • znajomość języka angielskiego
  • doskonała organizacja pracy
  • dokładność i sumienność
  • odpowiedzialność
  • zaangażowanie
Nasze benefity:
  • Umowa o pracę
  • Portal pracownika
  • Karta sportowa
  • Szkolenie wstępne
  • Pakiet medyczny
  • Świetna atmosfera
  • Dofinansowanie do szkieł korekcyjnych
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Praca blisko Ciebie