Asystent / Asystentka Działu Nieruchomości

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Osoba na tym stanowisku odpowiadać będzie za:

  • Koordynacje prac zespołu
  • Organizację spraw administracyjnych
  • Współpracę z Klientami
  • Pomoc Ekspertom w prowadzeniu bieżących spraw Klientów

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia minimum średniego
  • Dobrej organizacji pracy
  • Komunikatywności
  • Determinacji w realizacji celów
  • Ciekawości świata i ludzi
  • Optymizmu i poczucia humoru

W zamian oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego i pełne przeszkolenie pozwalające na awans zawodowy w Dziale nieruchomości
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Dostęp do benefitów
  • Pracę w renomowanej, stabilnej firmie dla której liczą się ludzie
  • Miłą atmosferę pracy

Płatny staż wakacyjny - Asystent / Asystentka w dziale kontroli wewnętrznej

Pracodawca: METRO Global Solution Center Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

zachodniopomorskie / Szczecin

Czego potrzebujesz, żeby do nas dołączyć? Zdolności analitycznych Skrupulatności Znajomości angielskiego na poziomie min. B1 Chęci uczenia się Otwartości, rzetelności, umiejętności współpracy

Aktywny od: dzisiaj

Specjalista ds. Organizacji

Pracodawca: KOGENERACJA S.A.

ZOBACZ WIĘCEJ

dolnośląskie / Wrocław

Twój zakres obowiązków: Wsparcie Zarządu i Dyrektora w kwestiach organizacyjnych. Organizacja spotkań biznesowych oraz podróży służbowych. Prowadzenie dokumentacji oraz nadzór nad prawidłowym obiegiem informacji i dokumentów. Koordynacja korespondencji...

Aktywny od: dzisiaj

Recepcjonista / Recepcjonistka

Pracodawca: ISS Facility Services Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

śląskie / Katowice

Obowiązki: Utrzymanie sprawnego i prawidłowego obiegu dokumentów w biurze Obsługę centrali telefonicznej i korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej Współpraca z dostawcami firmy m.in. z firmami kurierskimi Bieżące zakupy materiałów biurowych, organizacja i...