Rejestratorka medyczna

Ogłoszenie numer: 7151052, z dnia 2022-06-14

Jesteśmy placówką medyczną na Saskiej Kępie w Warszawie, oferującą usługi z zakresu osteopatii i fizjoterapii. Poszukujemy osobę na stanowisko rejestratorka medyczna w wymiarze 1/2 etatu.

Miejsce pracy: Warszawa, Praga-Południe

Opis stanowiska

  • Telefoniczny i bezpośredni kontakt z pacjentami
  • Udzielanie informacji o usługach placówki
  • Prowadzenie grafików wizyt specjalistów, obsługa systemu informacyjnego do rejestracji
  • Nadzór nad obiegiem kart pacjentów
  • Bieżącą obsługa recepcji
  • Obsługa kasy fiskalnej, wystawianie dokumentów finansowych/fiskalnych
  • Bieżący nadzór nad zaopatrzeniem przychodni w artykuły biurowe, spożywcze i medyczne
  • Bieżący nadzór nad porządkiem w gabinetach i placówce
  • Współpraca z resztą zespołu w placówce.

Wymagania

  • Komunikatywność i życzliwość
  • Dobra organizacja pracy i skrupulatność
  • Komunikatywny język angielski
  • Znajomość obsługi urządzeń biurowych, sprawna obsługa komputera.

    Mile widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze 1/2 etatu.
  • Praca w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku (pracujemy 8.00-21.00)
  • Przyjazną atmosferę i dobre warunki pracy.