Bibliotekarz / starszy bibliotekarz / kustosz biblioteczny

Uniwersytet Morski w Gdyni poszukuje

Kandydata/Kandydatkę na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia
Zadania:
  • praca na systemach bibliotecznych,
  • sprawozdawczość ministerialna w zakresie gromadzonych publikacji naukowych,
  • monitorowanie obowiązujących regulacji prawnych w zakresie sprawozdawczości ministerialnej,
  • obsługa czytelników
Wymagania:

Wymagania kwalifikacyjne, wykształcenie, doświadczenie zawodowe:

WYMAGANIA PODSTAWOWE

  • wykształcenie wyższe,
  • biegła obsługa komputera (środowisko Windows) oraz pakietu biurowego Office (Word, Excel, PowerPoint),
  • umiejętność obsługi programów komputerowych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2,
  • znajomość systemów bibliotecznych,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • samodzielność, terminowość, odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • brak przeciwwskazań do prac w magazynach książkowych (kurz, przenoszenie książek itp.)

WYMAGANIA DODATKOWE

  • preferowane studia z bibliotekoznawstwa i informacji naukowej,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

Dodatkowe informacje: równoważny system czasu pracy

Przewidywana data zatrudnienia: Lipiec 2022

Wymiar czasu pracy: pełen etat

Komórka organizacyjna: Biblioteka Główna UMG