Młodszy Specjalista ds. szkoleń

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów (centrum szkoleniowo-doradczego z ponad 15-letnim doświadczaniem w realizacji specjalistycznych programów rozwojowych dla biznesu) poszukujemy Kandydatów i Kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów, przy stacji metra: Racławicka
Nr ref.: MS/SZ/2022
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • sprzedaż szkoleń otwartych;
  • obsługa uczestników szkoleń, w tym:
  • obsługa platform wspierających edukację online i narzędzi szkoleniowych;
  • wsparcie w edycji materiałów, przygotowanie certyfikatów;
  • prowadzenie dokumentacji szkoleniowej uczestników;
  • zamawianie materiałów szkoleniowych, przygotowanie wysyłki kurierskiej/pocztowej;
  • wystawianie faktur zgodnie z zamówieniami;
  • prace biurowe.
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży;
  • dobra znajomość MS Office (wymóg konieczny);
  • dobrze rozwinięte umiejętności organizacyjne (wymóg konieczny);
  • dokładność i dbałość o szczegóły;
  • samodzielność i umiejętność wyznaczania priorytetów;
  • odpowiedzialność za jakość wykonanych działań;
  • mile widziana umiejętność obsługi platform i narzędzi szkoleniowych;
  • znajomość języka angielskiego – min. poziom B2.
Oferujemy:
  • umowę o pracę;
  • wynagrodzenie: 3.800 zł netto + premia sprzedażowa w okresie próbnym
  • możliwość rozwoju osobistego, w tym pakiet szkoleń specjalistycznych;
  • pracę w zgranym zespole specjalistów;
  • dogodną lokalizację biura przy stacji metra: Racławicka.
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016r.) – RODO. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania a także o możliwości wycofania zgody”.

Płatny staż wakacyjny - Asystent / Asystentka w dziale kontroli wewnętrznej

Pracodawca: METRO Global Solution Center Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

zachodniopomorskie / Szczecin

Czego potrzebujesz, żeby do nas dołączyć? Zdolności analitycznych Skrupulatności Znajomości angielskiego na poziomie min. B1 Chęci uczenia się Otwartości, rzetelności, umiejętności współpracy

Aktywny od: dzisiaj

Specjalista ds. Organizacji

Pracodawca: KOGENERACJA S.A.

ZOBACZ WIĘCEJ

dolnośląskie / Wrocław

Twój zakres obowiązków: Wsparcie Zarządu i Dyrektora w kwestiach organizacyjnych. Organizacja spotkań biznesowych oraz podróży służbowych. Prowadzenie dokumentacji oraz nadzór nad prawidłowym obiegiem informacji i dokumentów. Koordynacja korespondencji...

Aktywny od: dzisiaj

Recepcjonista / Recepcjonistka

Pracodawca: ISS Facility Services Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

śląskie / Katowice

Obowiązki: Utrzymanie sprawnego i prawidłowego obiegu dokumentów w biurze Obsługę centrali telefonicznej i korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej Współpraca z dostawcami firmy m.in. z firmami kurierskimi Bieżące zakupy materiałów biurowych, organizacja i...