Specjalista ds. administracyjno-prawnych

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Zarzecze 13B
TERMIN SKŁADANIA CV: 22 czerwca 2022r.

CZEKAMY NA KANDYDATA, KTÓRY:
  • posiada wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu administracji, prawa lub kierunkach pokrewnych,
  • ma minimum  roczne doświadczenie w obszarze zbieżnym z profilem stanowiska,
  • sprawnie posługuje się narzędziami pakietu MS Office,
  • posiada znajomość Ustaw: Prawo wodne, Prawo budowlane ze szczególnym uwzględnieniem  inwestycji hydrotechnicznych, Kodeks cywilny, Kodeks postępowania administracyjnego,
  • potrafi działać w sytuacjach stresowych oraz wykonywać obowiązki pod presją czasu,
  • posiada umiejętność analitycznego myślenia oraz hierarchizowania zadań,
  • umiejętnie pracuje w zespole,
  • potrafi redagować pisma urzędowe.
DODATKOWO DOCENIMY:
  • znajomość przepisów ustawy o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych,
  • studia podyplomowe z zakresu organizacji i zarządzania, wyceny nieruchomości.
OSOBA NA TYM STANOWISKU BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA:
  • udział w pracach zespołów przygotowujących inwestycje,
  • bieżącą obsługę prawną projektu,
  • weryfikację procedur administracyjno-prawnych,
  • opiniowanie dokumentów,
  • analizę korespondencji przychodzącej,
  • współpracę z podmiotami i ekspertami świadczącymi usługi zewnętrzne w zakresie prawnym.
OFERUJEMY:
  • Umowa o pracę. Stabilne Zatrudnienie.
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki.
  • Wczasy „pod gruszą”. Bazy noclegowe w całym kraju.
  • Atrakcyjne pakiety szkoleniowe.
  • Dofinansowanie do karty sportowej.
  • Zgrany zespół i miłą atmosferę.
  • Pracę, która ma znaczenie.