Asystent księgowej

Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie
Miejsce pracy: Wejherowo
Numer: StPr/21/1928
OBOWIĄZKI:
Segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju, sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym, wprowadzanie dokumentów do programu KPR oraz Symfonii, sprawdzanie rejestrów JPKL z dokumentami, sprawdzanie zapisów kont rozrachunkowych oraz uzgadnainie sald z dostawcami i odbiorcami, przygotowywanie korespondencji z kontrahentami, urzędami i bankami, wypełnianie formularzy podatkowych i sporządzanie zestawień finansowych na podsatwie zapisów księgowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: umiejętność obsługi komputera

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, ekonomiczne, kierunek: ekonomia, rachunkowość

Wymagania inne:

umiejętność logicznego myślenia, kojarzenia faktów, łatwość przyswajania wiedzy

Miejsce pracy:

Wejherowo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie