Pracownik administracyjno-biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Słubicach
Pracownik administracyjno-biurowy
Miejsce pracy: Kunowice
Numer: StPr/21/0265
OBOWIĄZKI:

pracownik administracyjno-biurowy

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: średnie branżowe, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Obsługa komputera

Miejsce pracy:

Kunowice


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słubicach

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Asystentka / Asystent biura

Pracodawca: DEKRA Praca Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

małopolskie / Niepołomice

Zadania: Obsługa klientów oraz gości Dbanie o właściwy obieg dokumentacji (przyjmowanie faktur, archiwizacja umów) Obsługa przesyłek kurierskich i pocztowych Codzienne wsparcie biura Obsługa centrali telefonicznej: przyjmowanie i łączenie rozmów Koordynacja...

Aktywny od: dzisiaj

Specjalista ds. Kalkulacji Usług Porządkowych

Pracodawca: STRABAG PFS Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

Zadania: analiza dokumentacji przetargowej – branża sotf FM (usługi sprzątania/ porządkowe) opracowanie wycen kosztorysowych usług porządkowych wykonywanie wizji lokalnych potrzebnych do wyceny usługi optymalizacja przyjętych rozwiązań przygotowanie i wysyłanie...

Aktywny od: dzisiaj

Junior Process Officer in Financial Plan Services

Pracodawca: Nordea Bank Abp SA Oddział w Polsce

ZOBACZ WIĘCEJ

łódzkie / Łódź

Would you like to start your career in a finance area and get more experience in banking sector? We are now looking for a Junior Process Officer in Financial Plan Services to manage pension accounts of private and premium customers. In Nordea, we know that great customer...