Recepcjonista

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Miejsce pracy: Ustroń
Numer: StPr/20/1240
OBOWIĄZKI:
odbieranie telefonów, meldunki gości, spisywanie liczby osób przyjeżdżających i wyjeżdżających do rozliczeń z agencją pracy, głównym zadaniem recepcjonisty będzie prowadzenie spisu osób przyjeżdżających z Ukrainy i użytkujących pokoje dla firmy zajmującej się pośrednictwem pracy, która ma z naszą firmą podpisaną umowę o wynajem hotelu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Miejsce pracy:

Ustroń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie