Pracownik biurowy i stopnia

Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach
Miejsce pracy: Gryfice
Numer: StPr/20/1085
OBOWIĄZKI:
prace administracyjno-biurowe
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Gryfice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach

Aktywny od: dzisiaj

Referent ds. administracyjno-biurowych

Pracodawca: Empiria Duo Sp. z o.o. Sp. K.

ZOBACZ WIĘCEJ

śląskie / Jastrzębie-Zdrój

JEŚLI POSIADASZ: wykształcenie minimum średnie, umiejętność logicznego myślenia, bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność wyszukiwania informacji, bardzo dobra umiejętność obsługiwania programów z pakietu MS Office, w szczególności Word, Excel,...

Aktywny od: dzisiaj

Asystent / Asystentka Spedytora Międzynarodowego

Pracodawca: ROHLIG SUUS Logistics SA

ZOBACZ WIĘCEJ

wielkopolskie / Tarnowo Podgórne

Do Twoich zadań należeć będzie: Wsparcie działu w procesie przyjmowania zleceń spedycyjnych Dobór odpowiednich do zleceń środków i metod transportu Prowadzenie korespondencji dotyczącej działalności spedycyjnej Archiwizowanie dokumentów Wystawianie faktur...

Aktywny od: dzisiaj

Młodszy Specjalista ds. Administracji

Pracodawca: Zepter International

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

Miejsce pracy: Warszawa Region: mazowieckie ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Obsługa korespondencji i nadzór nad obiegiem dokumentów, redagowanie pism Prace administracyjne przy przeprowadzkach Pomoc w organizowaniu mitingów i imprez firmowych Dostarczanie przesyłek na terenie...