Asystentka / Asystent Działu Rekrutacji

SFS International działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym i przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Działamy w takich krajach jak: Holandia, Belgia, Niemcy i  oczywiście Polska.

Miejsce pracy: Katowice
Zakres obowiązków:
  • Bezpośredni i telefoniczny kontakt z Kandydatami
  • Prezentacja ofert pracy
  • Prowadzenie działań promocyjnych
  • Prace administracyjno - biurowe
Wymagania:
  • Minimum średnie wykształcenie
  • Zaangażowanie
  • Komunikatywność
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznym Zespole
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i awansu w strukturach