Specjalista w Biurze Personalnym

Warszawski Uniwersytet Medyczny

poszukuje Kandydatki/a na stanowisko

Nr ref.: 52/2022

Główne zadania:

  • obsługa sekretariatu - prowadzenie spraw bieżących Biura
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów
  • ewidencjonowanie i obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej
  • przygotowywanie projektów pism
  • tworzenie prostych zestawień
  • wsparcie pozostałych pracowników Biura w sprawach biurowo-administracyjnych

Wymagania kwalifikacyjne:

  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność określania priorytetów
  • skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • znajomość pakietu MS Office
  • wysoka kultura osobista
  • komunikatywność oraz nastawienie na współpracę
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu sekretariatu

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze na prestiżowej warszawskiej uczelni medycznej
  • ruchomy godziny pracy
  • dostęp do nowoczesnego centrum sportowo-rehabilitacyjnego
  • dofinansowanie do wakacji oraz zajęć sportowo-rekreacyjnych dla Ciebie i dzieci
  • systemy premiowe i trzynastą pensję
Prosimy o zapoznanie się z zasadami rekrutacji, które są udostępnione na stronie internetowej: https://www.wum.edu.pl/sites/www.wum.edu.pl/files/informacje/inne/polityka_rekrutacji_pracownikow_wum.pdf

Kandydat składający ofertę, akceptuje warunki rekrutacji określone w w/wym. regulaminie.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami, a nadesłanych dokumentów nie zwracamy.