Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Międzyrzeczu
Miejsce pracy: Skwierzyna
Numer: StPr/22/0585
OBOWIĄZKI:
program stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Miejsce pracy:

Skwierzyna

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Międzyrzeczu

Aktywny od: dzisiaj

Junior Administrative Coordinator

Pracodawca: MAN ON THE MOON Sp. z o. o.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

Twoją misją będzie: Obsługa recepcji biura Pierwszy kontakt z gośćmi, klientami, pracownikami Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów (korespondencja, przesyłki) Wsparcie administracyjne pracowników i zarządu Obsługa i przygotowywanie spotkań, eventów Dbanie o...

Aktywny od: dzisiaj

Asystent / Asystentka Księgowości

Pracodawca: PRK7 Nieruchomości Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa, ul. Leszno 12

Opis stanowiska: Opisywanie dokumentów księgowych. Kompletowanie i archiwizacja dokumentów. Wprowadzanie danych do systemu finansowo-księgowego. Wsparcie działu księgowości w bieżących zadaniach. Wymagania: Wykształcenie kierunkowe – średnie lub w trakcie...

Aktywny od: dzisiaj

Pracownik Wsparcia w Dziale Handlowym z Językiem Angielskim

Pracodawca: Dekoma Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

wielkopolskie / Swarzędz

Obowiązki: rozmowy handlowe z klientami z kreślonego regionu świata wsparcie przedstawicieli handlowych i partnerów przygotowywanie ofert handlowych prace biurowe w tym korespondencja mailowa z klientami tworzenie spisów produktów pomoc klientom w wyborze odpowiednich...