Specjalista ds. administracyjnych

Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu

zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: Oświęcim
Nr ref.: PMAB.Kad.1100.117.2022.LS

Zakres obowiązków:
  • bieżąca obsługa recepcji oraz osób odwiedzających
  • bieżąca obsługa grup przybyłych w ramach programów realizowanych przez Międzynarodowe Centrum Edukacji o Auschwitz i Holokauście, zwanym dalej MCEAH
  • udzielanie odwiedzającym informacji związanych z działalnością siedziby Centrum Edukacji
  • wsparcie administracyjne sekretariatu MCEAH
  • współpraca z firmami wykonującymi usługi na rzecz Centrum np. catering
  • wykonywanie innych czynności organizacyjnych związanych z funkcjonowaniem budynku (np. obsługa szatni).
  • opieka nad przestrzeniami edukacyjnymi
  • współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi
Opis wymagań przy zatrudnieniu na stanowisko:
  • wykształcenie min. średnie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • wysoka kultura osobista
  • komunikatywność
  • samodzielność i dyscyplina w pracy
  • umiejętność pracy w zespole i gotowość podejmowania się różnorodnych zadań
  • obsługa komputera w tym pakietu Microsoft Office
  • biegła znajomość języka polskiego jako obcego (dotyczy cudzoziemców)
Oferujemy:
  • wymiar czasu pracy: 1/1 etatu
  • umowę na czas określony, poprzedzoną 3 miesięcznym okresem próbnym

Aktywny od: dzisiaj

Junior Administrative Coordinator

Pracodawca: MAN ON THE MOON Sp. z o. o.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

Twoją misją będzie: Obsługa recepcji biura Pierwszy kontakt z gośćmi, klientami, pracownikami Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów (korespondencja, przesyłki) Wsparcie administracyjne pracowników i zarządu Obsługa i przygotowywanie spotkań, eventów Dbanie o...

Aktywny od: dzisiaj

Asystent / Asystentka Księgowości

Pracodawca: PRK7 Nieruchomości Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa, ul. Leszno 12

Opis stanowiska: Opisywanie dokumentów księgowych. Kompletowanie i archiwizacja dokumentów. Wprowadzanie danych do systemu finansowo-księgowego. Wsparcie działu księgowości w bieżących zadaniach. Wymagania: Wykształcenie kierunkowe – średnie lub w trakcie...

Aktywny od: dzisiaj

Pracownik Wsparcia w Dziale Handlowym z Językiem Angielskim

Pracodawca: Dekoma Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

wielkopolskie / Swarzędz

Obowiązki: rozmowy handlowe z klientami z kreślonego regionu świata wsparcie przedstawicieli handlowych i partnerów przygotowywanie ofert handlowych prace biurowe w tym korespondencja mailowa z klientami tworzenie spisów produktów pomoc klientom w wyborze odpowiednich...