Asystent nauczyciela

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/22/08402
OBOWIĄZKI:
praca z dziećmi z całościowymi zaburzeniami rozwojowymi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pedagog specjalny
Wykształcenie: średnie zawodowe, pedagogiczne

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie średnie/wyższe (pedaogika specjalna), praca z dziećmi z całościowymi zaburzeniami rozwojowymi.

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy