Asystent zarządu

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/22/1853
OBOWIĄZKI:
Staż z PO WER na około 4 miesiące dla osób do 30 roku życia (- dla osób do 25 roku życia wsparcie zostanie udzielone w okresie 4 miesięcy od daty rejestracji - dla osób powyżej 25 roku życia wsparcie zostanie udzielone od momentu przystąpienia do projektu)MIEJSCE ODBYWANIA STAŻU I ZGŁASZANIA KANDYDATÓW: Transportowa 25GODZ.PR.: 08:00-16:00WYMAGANIA ORGANIZATORA: sprawność fizyczna i umysłowa, wykształcenie wyższe pierwszego stopnia, znajomość urządzeń biurowych, komunikatywność, gotowość do współdziałalnia, ciekawość poznawczaPROGRAM STAŻU:- organizowanie i zapewnienie obsługi technicznej telekonferencji i wideokonferencji- nadzorowanie prawidłowego obiegu dokumentów wewmętrznych i zewnętrznych wpływających do firmy- obsługa korespodencji firmowej - obsługa telefony, przekierowywanie rozmów- przygotowywanie pism-organizowanie wyjazdów służbowych zarządu- rozliczanie delagacji służbowych zarządu
Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie