Asystent / Asystentka brokera

Supra Brokers S.A. wiodący broker ubezpieczeniowy na rynku polskim  w związku
z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Zakres obowiązków:
  • przygotowywanie i opracowywanie danych w formacie excell i word
  • kompletowanie oraz analiza danych i dokumentów
  • wsparcie brokera w pracy z dokumentami

Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe lub studenci ostatniego roku studiów
  • bardzo dobra znajomość obsługi Excel i Word
  • skrupulatność i umiejętności analityczne
  • rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy:
  • współpracę z doświadczonym brokerem
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia
  • dla chętnych ścieżkę kariery w kierunku brokera ubezpieczeniowego
Benefity:
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • karta Benefit
  • parking dla pracowników