Asystent / Asystentka Działu Marketingu

Verona Products Professional sp. z o.o.

poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Sochaczew

Zakres obowiązków:
  • działania organizacyjne wspierające zespół Marketingu
  • nadzór nad dokumentacją i jej przepływem między Działami
  • pomoc przy tworzeniu działań promocyjnych i odsprzedażowych
  • wsparcie procesów wdrożeniowych
Wymagania:
  • zaangażowanie, inicjatywa, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne, umiejętność planowania, energiczność, kreatywność, szybkość i zdecydowanie w działaniu
  • dyspozycyjność
  • wykształcenie minimum średnie
  • mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub języka rosyjskiego
  • dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego MS Excel oraz pakietu Office
  • dobra znajomość obsługi urządzeń biurowych
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • narzędzia służbowe
  • prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport

Pro­simy o zamiesz­cze­nie klau­zuli o ochro­nie danych oso­bo­wych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji, jak i przyszłych rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż:

Administratorem Państwa danych jest firma VERONA Products Professional Sp. z o. o. z siedzibą w Andrzejowie Duranowskim.

Państwa dane będą przetwarzane dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Przysługuje Państwu prawo dostępu do ich treści oraz możliwości ich poprawiania. Podanie przez Państwa danych jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Dane zostaną usunięte na Państwa prośbę.