Asystentka / Asystent działu sprzedaży

Ogłoszenie numer: 7194336, z dnia 2022-07-15

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Opis stanowiska

  • wsparcie działu sprzedaży w:
    • obsłudze dotychczasowych klientów (nadzór nad procesami realizacji zamówień)
    • pozyskiwaniu nowych kontrahentów krajowych jak i zagranicznych
    • przygotowywaniu ofert handlowych
    • planowaniu i organizacji krajowych oraz międzynarodowych wysyłek i bookingów
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji firmowej
  • przygotowywanie próbek produktowych

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • wymagana bardzo dobra znajomość języka angielskiego – praca w środowisku międzynarodowym w języku angielskim
  • wymagana umiejętność pracy z narzędziami Microsoft Office w tym Excel na poziomie bardzo dobrym
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu, samodzielność, kreatywność w działaniu, chęć rozwoju

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w polskiej firmie produkcyjnej z tradycjami
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • praca na pełen etat od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • przyjazną atmosferę w pracy oraz energiczny zespół współpracowników
  • możliwość rozwoju i zdobycia szerokiego doświadczenia zawodowego