Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Pyrzycach
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Pyrzyce
Numer: StPr/22/0335
OBOWIĄZKI:
Staż dla osób bezrobotnych w Sądzie Rejonowym w Pyrzycach w Wydziale Karnym w Pyrzycach na stanowisku technik prac biurowych w godzinach od 07:30 do 15:30
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Pyrzyce


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pyrzycach

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Recepcjonista / Recepcjonistka

Pracodawca: Medicover sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

śląskie / Katowice, ul. Św. Jacka 14

Dołącz do nas, jeśli dobrze radzisz sobie ze stresem, a problem jest dla Ciebie wyzwaniem, jesteś samodzielna/y w działaniu i posiadasz umiejętność podejmowania szybkich decyzji pod wpływem presji czasu, wyróżniasz się inicjatywą i odpowiedzialnością, znasz...

Aktywny od: dzisiaj

Asystent / Asystentka Zespołu

Pracodawca: ZENTRALE TECHNIK Polska

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Pruszków, ul. Parzniewska 10

Zadania obsługa sekretariatu, dbania o prawidłowy obieg dokumentów biura zamawianie materiałów biurowych i innych, niezbędnych dla funkcjonowania biura wsparcie działu HR (badania lekarskie, szkolenia BHP etc.) zakładanie projektów w programie koncernowym wsparcie i...

Aktywny od: dzisiaj

Pracownik Biurowy

Pracodawca: WALTER KOMPRESSORTECHNIK POLSKA Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

łódzkie / Łódź, Teofilów

Zakres zadań: Kompletowanie i archiwizacja niezbędnych dokumentów Kontakt telefoniczny i mailowy z klientami firmy Obsługa umów,ofert, realizacja zamówień i wysyłek Wystawianie zleceń i faktur Współpraca z pozostałymi działami firmy Koordynacja pracy...