Asystentka / Asystent w Dziale Audytu

Ogłoszenie numer: 7187637, z dnia 2022-07-15

ABES AUDIT Sp. z o.o. to firma audytorska nr 3951 ciesząca się opinią innowacyjnego i solidnego audytora na rynku podmiotów zajmujących się badaniami i przeglądami sprawozdań finansowych oraz innych usług atestacyjnych.

ABES AUDIT Sp. z o. o. była inicjatorem i kierowała zespołem ekspertów, który przetłumaczył na rynek polski trzy przewodniki, w tym Przewodnik stosowania Międzynarodowych Standardów Rewizji Finansowej w badaniu małych i średnich jednostek.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko: Asystenta/ki w Dziale Audytu.

Miejsce pracy: Warszawa, Wola

Opis stanowiska

  • uczestnictwo w przeglądzie lub badaniu sprawozdań finansowych oraz innych usług audytorskich realizowanych przez biegłych rewidentów,
  • poznanie obowiązujących standardów oraz narzędzi stosowanych w obszarze rewizji finansowej,
  • realizowanie podstawowych zadań audytorskich zgodnie z obowiązującą metodologią badania,
  • sporządzanie dokumentacji rewizyjnej zgodnie z obowiązującymi standardami badania pod nadzorem biegłego rewidenta,
  • rozwijanie własnej wiedzy i umiejętności merytorycznych.

Wymagania

  • studenci ostatnich lat lub absolwent/ka kierunków: finanse, rachunkowość, audyt finansowy czy ekonomia;
  • co najmniej roczne doświadczenie zawodowe w księgowości lub dziale audytu;
  • dobra znajomość przepisów rachunkowości umożliwiająca ich praktyczne zastosowanie w codziennej pracy;
  • rozpoczęty proces postępowania kwalifikacyjnego na biegłego rewidenta będzie dodatkowym atutem;
  • praktyczna znajomość narzędzi z pakietu MS Office, w szczególności Excel;
  • samodzielność, dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • umiejętność pracy w zespole i zaangażowania w powierzone obowiązki;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację;
  • zainteresowanie rozwojem w kierunku sprawozdawczości, rachunkowości i finansów.

Oferujemy

  • ciekawą i rozwojową pracę w gronie doświadczonych ekspertów,
  • możliwość uczestniczenia w badaniach sprawozdań finansowych w oparciu o nowatorski program do badania opracowany przez Spółkę,
  • szkolenia doskonalące umiejętności zawodowe,
  • wsparcie w zdobywaniu uprawnień Biegłego Rewidenta,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, wiedzy, zaangażowania i efektywności,
  • jasną ścieżkę kariery i możliwości awansu,
  • pracę w przyjaznej atmosferze w zespole nastawionym na współpracę.