Sekretarka

Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie
Sekretarka
Miejsce pracy: Bełżyce
Numer: StPr/22/1320
OBOWIĄZKI:

wg programu stażu

Miejsce pracy:

Bełżyce

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

Aktywny od: dzisiaj

Sekretarka Medyczna / Sekretarz Medyczny

Pracodawca: LUX MED Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa, Mokotów, ul. Goszczyńskiego 1

Praca w Szpitalu św. Elżbiety przy ulicy Goszczyńskiego 1 w Warszawie. Twoje zadania: bezpośredni, telefoniczny oraz mailowy kontakt z Pacjentami (mi.in. informowanie o świadczonych usługach w ramach świadczeń NFZ, wydawanie dokumentacji medycznej); archiwizacja...

Aktywny od: wczoraj

Technik prac biurowych

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

ZOBACZ WIĘCEJ

podkarpackie / Mielec

Obsługa sprzętu biurowego, fax, xero, komputer, odbieranie telefonów, wypełnianie bieżących dokumentów, pisanie pism, przygotowywanie ofert, praca zgodnie z przepisami BHP. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wykształcenie: średnie...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu

ZOBACZ WIĘCEJ

podkarpackie / Jarosław

zgodnie z programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: Geodezyjne