Asystent specjalisty ds. obsługi zamówień

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/22/2556
OBOWIĄZKI:
- obsługa zamówień w sklepie internetowym;- wystawianie faktur;- pakowanie paczek;- wprowadzanie produktów do sklepuStaż odbywać się będzie w dzielnicy: Bocianowo.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

obsługa komputera, urządzeń biurowych; administracja lub pokrewne

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy