Specjalista ds. Wsparcia Administracyjnego

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!

Miejsce pracy: Warszawa

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
  • Obsługa posprzedażowa, w tym udzielanie informacji o warunkach umowy oraz bieżące rozwiązywanie spraw zgłaszanych przez Klientów
  • Telefoniczna obsługa Klientów – nie będziesz musiał nic sprzedawać
  • Obsługa zapytań wpływających na skrzynkę mailową Działu Administracji Kontraktami
  • Wprowadzanie danych do wewnętrznego systemu firmy
  • Współpraca z innymi zespołami
Jeżeli jesteś osobą:
  • Ambitną, nastawioną na rozwój, która nie boi się wyzwań
  • Pozytywnie nastawioną do świata i lubiącą ludzi
  • Lubiącą kontakt z Klientem
  • Samodzielną w podejmowaniu decyzji i z dobrą organizacją pracy
  • Z łatwością prowadzącą rozmowy telefoniczne
  • Znającą pakiet Office (Word, Excel, Outlook)
  • Lubiącą nieoczywiste rozwiązania
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z Klientem oraz znajomość języka angielskiego.
Korzyści wynikające z pracy u nas:
  • Zdobędziesz doświadczenie w jednej z wiodących firm na rynku motywacyjnych systemów pozapłacowych
  • Zdobędziesz kompetencje z zakresu zarządzania systemami i obsługi Klienta firmowego
  • Otrzymasz zatrudnienie na umowę o pracę
  • Proponujemy stałe godziny pracy pn – pt 9-17, tryb hybrydowy
  • Będziesz miał realne możliwości rozwoju zawodowego
  • Premie kwartalne i pakiet benefitów pozapłacowych m.in. opieka medyczna, dostęp do platformy benefitowej i zakupowej Medicover Benefits (np. dofinansowanie biletów do kina, zniiżki na różne produkty i usługi), grupowe ubezpieczenie NNW
  • Będziesz częścią zgranego zespołu, nastawionego na współpracę w miłej atmosferze

Najnowsze oferty

Aktywny od: wczoraj

Asystent ds. Uprawnień

Pracodawca: Medicover Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Udział w procesie zarządzania dostępami do systemów informatycznych wykorzystywanych w firmie (rejestracja, weryfikacja wniosków, nadawanie/modyfikowanie/odbieranie uprawnień i dostępów pracownikom) Weryfikację i...

Recepcjonistka / Recepcjonista

Pracodawca: CENTRUM MEDYCZNE MML SP. Z O.O.

mazowieckie / Warszawa, Plac Grzybowski ul. Bagno 2, wejście E

Zakres obowiązków: bezpośrednia i telefoniczna obsługa pacjentów, kompleksowa obsługa recepcji, udzielanie informacji o zakresie i możliwościach wykonywania usług, dbanie o pozytywny wizerunek firmy, prowadzenie i archiwizacja dokumentacji, praca na pełny etat w...

Recepcjonistka (k/m)

Pracodawca: Coral Travel Poland Sp. z o.o.

Oferujemy: Zatrudnienie w doświadczonym, zgranym zespole, w oparciu o umowę o pracę Pakiet benefitów (karta lunchowa, platforma myBenefit, karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe oraz zniżki na wakacje) Do Twoich obowiązków należeć będzie:...