Asystetnka działu budowlanego

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/22/3210
OBOWIĄZKI:
Opracowywanie graficzne grafik i zdjęć, kompletowanie i archiwizowanie dokumentacji budowlanej, tłumaczenia tekstów na potrzeby zarządu firmy, kontakty z zewnętrznymi biurami architektonicznymi, firmami budowlanymi i urzędami. Miejsce pracy: ul. Przyjaźni 141, 53-030 WrocławForma umowy: umowa o pracę na czas określony tj: 01.06.2022 do 31.03.2023, praca w godzinach od 9.00-15.30 -wymiar czasu pracy 75/100Oferta w sali: c
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: białoruski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: Adobe Photoshop
Uprawnienia: Adobe inDesign znajomość zaawansowana
Uprawnienia: ADOBE PHOTOSHOP CC, ADOBE INDESING CC+ przygotowanie do druku, ADOBE ILLUSTRATOR CC+ projektowanie materiałów reklamowych, Praca z tabletem graficznym, Obróbka fotografii cyfrowej

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe staż pracy 3 lata doświadczenie w obróbce cyforwej grafiki,obsługa MS Office (w szczególności Word, Excel), doświadczenie w obóbce fotografii cyfrowej, kompletowanie i archiwizowanie dokumentacji budowlanej,Adobe PhotoshopAdobe inDesign -zaawasowana znajomość Adobe Photoshop CC, adobe Indesing CC+ przygototwanie do druku, adobe Ilustrator CC+projektowanie materiałów reklamowych, praca z tabletem graficznym, obrobka fotografii cyfrowej, znajomość języków niemieckiego na poziomie B2 w mowie i piśmie znajomość języków angielskiego i białoruskiego na poziomie C1 w mowie i piśmie

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 975 do 3 975 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu