Specjalista ds. realizacji kontraktów

Miejsce pracy: Krapkowice

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:

  • Obsługę dokumentów kadrowych i administracyjnych
  • Rejestrację delegowanych pracowników na portalach rządowych i portalu klienta na rynku niemieckim
  • Ścisłą współpracę z dostawcami mieszkań, raportowanie usterek zgłaszanych przez pracowników
  • Wystawianie faktur sprzedażowych
  • Wsparcie w obsłudze zamówień ŚOI i elektronarzędzi
  • Wsparcie kierownika kontraktów w obszarach sprawozdawczości administracyjnej i raportowania
  • Ścisłą współpracę z kierownikiem kontraktów i kierownikami robót na rynku niemieckim
  • Kontakt z klientami i dostawcami

Oczekiwany profil kandydata:

  • Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego na poziomie minimum B1 – warunek konieczny
  • Umiejętność obsługi programów Microsoft Office (w szczególności Excel), Teams
  • Dyspozycyjność
  • Skrupulatność przy wykonywaniu powierzonych zadań
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność analitycznego myślenia

Proponujemy Ci:

  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w dynamicznym zespole, zapewniającym wsparcie i dobrą atmosferę
  • Stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia na podstawie umowy o pracę
  • Pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Polsce
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych – Multibenefity
  • Premię roczną opartą o system realizacji celów
  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia NNW
  • Atrakcyjny pakiet medyczny ENEL-MED
  • Możliwość korzystania z bufetu serwującego śniadania
  • System szkoleń podnoszących kwalifikacje

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!
W pierwszym etapie skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.

Najnowsze oferty

Aktywny od: wczoraj

Asystent ds. Uprawnień

Pracodawca: Medicover Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Udział w procesie zarządzania dostępami do systemów informatycznych wykorzystywanych w firmie (rejestracja, weryfikacja wniosków, nadawanie/modyfikowanie/odbieranie uprawnień i dostępów pracownikom) Weryfikację i...

Recepcjonistka / Recepcjonista

Pracodawca: CENTRUM MEDYCZNE MML SP. Z O.O.

mazowieckie / Warszawa, Plac Grzybowski ul. Bagno 2, wejście E

Zakres obowiązków: bezpośrednia i telefoniczna obsługa pacjentów, kompleksowa obsługa recepcji, udzielanie informacji o zakresie i możliwościach wykonywania usług, dbanie o pozytywny wizerunek firmy, prowadzenie i archiwizacja dokumentacji, praca na pełny etat w...

Recepcjonistka (k/m)

Pracodawca: Coral Travel Poland Sp. z o.o.

Oferujemy: Zatrudnienie w doświadczonym, zgranym zespole, w oparciu o umowę o pracę Pakiet benefitów (karta lunchowa, platforma myBenefit, karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe oraz zniżki na wakacje) Do Twoich obowiązków należeć będzie:...