Pracownik administracyjno- biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy
Miejsce pracy: Brodnica
Numer: StPr/22/0442
OBOWIĄZKI:
sporządzanie oraz prowadzenie dokumentacji oraz dbanie o prawidłowy jej obieg w firmie; prowadzenie ewidencji, rejestrów i zestawień; wykonywanie i odbieranie telefonów; prowadzenie grafiku spotkań; współpraca z klientami zewnętrznymi firmy, dostawcami towarów i usług oraz instytucjami publicznymi; obsługa urządzeń biurowych w tym: komputer, skaner, drukarka, kserokopiarka; prowadzenie działań promocyjnych oraz pozyskiwanie nowych klientów i kontrahentów firmy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: obsługa komputera
Uprawnienia: obsługa kserokopiarki, faxu, drukarki
Uprawnienia: obsługa pakietu biurowego MS OFFICE

Wymagania inne:

minimalny poziom wykształcenia: średnie;staż dla osoby w wieku 18-29 lat

Miejsce pracy:

Brodnica

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy