Pracownik dziekanatu – obsługa studentów anglojęzycznych

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu została powołana w 2001 r. Jest to pierwsza niepubliczna uczelnia w Polsce, posiadająca uprawnienia do prowadzenia studiów magisterskich na kierunku logistyka. Uczelnia prowadzi wiele badań naukowych i projektów europejskich. Jest również organizatorem wielu międzynarodowych konferencji naukowych z dziedziny TSL – transportu, logistyki i spedycji.

Miejsce pracy: Wrocław
Zadania:
  • wsparcie dziekanatu w obsłudze studenta anglojęzycznego,
  • tworzenie dokumentów w języku angielskim.
Wymagania:
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność pracy w grupie.
Oferujemy:
  • praca w środowisku dwujęzycznym,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • współpracę z międzynarodowym środowiskiem naukowym i studenckim,
  • szerokie możliwości rozwoju (w tym udział w szkoleniach),
  • pracę w przyjaznym zespole,
  • możliwość samorealizacji i rozwoju zawodowego,
  • bezpłatny parking.