Pracownik administracyjno - biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu
Miejsce pracy: Żywiec
Numer: StPr/22/0441
OBOWIĄZKI:
Zgodnie z załączonym do wniosku programem stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Żywiec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Aktywny od: dzisiaj

Recepcjonista / Recepcjonistka - Asystent / Asystentka

Pracodawca: Staff Partners

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa, Wola

Profesjonalne prowadzenie głównego sekretariatu spółki Przyjmowanie gości, odbieranie telefonów i maili Obsługa przesyłek, poczty przychodzącej i wychodzącej Dbanie o biuro, w tym zaopatrzenie w materiały biurowe i spożywcze Wsparcie administracyjne i...

Aktywny od: dzisiaj

Germanista, Rusycysta, Anglista do recepcji

Pracodawca: Health Resort & Medical Spa Panorama Morska

ZOBACZ WIĘCEJ

wielkopolskie /

check-in, check-out, w tym wystawianie faktur VAT przyjmowanie i potwierdzanie rezerwacji telefonicznych, mailowych bieżąca obsługa gości PRACA STAŁA od zaraz wyższe wykształcenie tzn. filologii rosyjskiej, germańskiej lub angielskiej dyspozycyjność,...

ZOBACZ WIĘCEJ

pomorskie /