Pracownik administracyjno-biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie
Pracownik administracyjno-biurowy
Miejsce pracy: Nowogard
Numer: StPr/22/0379
OBOWIĄZKI:
obsługa sekretariatu, pomoc i wsparcie w dziale księgowości i działach merytorycznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Miejsce pracy:

Nowogard


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Asystent ds. Uprawnień

Pracodawca: Medicover Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Udział w procesie zarządzania dostępami do systemów informatycznych wykorzystywanych w firmie (rejestracja, weryfikacja wniosków, nadawanie/modyfikowanie/odbieranie uprawnień i dostępów pracownikom) Weryfikację i...

Aktywny od: dzisiaj

Recepcjonistka / Recepcjonista

Pracodawca: CENTRUM MEDYCZNE MML SP. Z O.O.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa, Plac Grzybowski ul. Bagno 2, wejście E

Zakres obowiązków: bezpośrednia i telefoniczna obsługa pacjentów, kompleksowa obsługa recepcji, udzielanie informacji o zakresie i możliwościach wykonywania usług, dbanie o pozytywny wizerunek firmy, prowadzenie i archiwizacja dokumentacji, praca na pełny etat w...

Aktywny od: dzisiaj

Recepcjonistka (k/m)

Pracodawca: Coral Travel Poland Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

Oferujemy: Zatrudnienie w doświadczonym, zgranym zespole, w oparciu o umowę o pracę Pakiet benefitów (karta lunchowa, platforma myBenefit, karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe oraz zniżki na wakacje) Do Twoich obowiązków należeć będzie:...