Asystent nauczyciela przedszkola

Powiatowy Urząd Pracy w Lubaczowie
Asystent nauczyciela przedszkola
Miejsce pracy: Horyniec-Zdrój
Numer: StPr/21/0598
OBOWIĄZKI:

Pomoc nauczycielowi w prowadzeniu zajęć, prace porządkowe w sali przedszkolnej, opieka podczas zajęć ruchowych, opieka podczas wyjść i wycieczek grupowych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Horyniec-Zdrój


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaczowie

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Video Content Analyst with French

Pracodawca: COGNIZANT TECHNOLOGY SOLUTIONS POLAND SP Z O O

ZOBACZ WIĘCEJ

małopolskie / Kraków

Shifts: 24/7 Do you love social media? Are you a fan of vlogging or constantly looking to videos to help solve your challenges? If the answer is yes, then you must start your career with a global company working as a Video Content Analyst for the world’s best loved video...

Aktywny od: dzisiaj

Video Content Analyst with Czech

Pracodawca: COGNIZANT TECHNOLOGY SOLUTIONS POLAND SP Z O O

ZOBACZ WIĘCEJ

małopolskie / Kraków

Shifts: 16/7 Do you love social media? Are you a fan of vlogging or constantly looking to videos to help solve your challenges? If the answer is yes, then you must start your career with a global company working as a Video Content Analyst for the world’s best loved...

Aktywny od: dzisiaj

Video Content Analyst with Romanian

Pracodawca: COGNIZANT TECHNOLOGY SOLUTIONS POLAND SP Z O O

ZOBACZ WIĘCEJ

małopolskie / Kraków

Shifts: 24/7 Do you love social media? Are you a fan of vlogging or constantly looking to videos to help solve your challenges? If the answer is yes, then you must start your career with a global company working as a Video Content Analyst for the world’s best loved video...